Chráněná dílna firmy Elektrošrot a.s.Naše společnost ELETROŠROT a.s. se statutem chráněné dílny se primárně zabývá recyklací elektroodpadu a dalších odpadových materiálů s ohledem na maximální využití odpadů jako suroviny pro další zpracování a zároveň uplatnění osob se zdravotním postižením.


V současné době zaměstnává naše společnost ELEKTROŠROT a.s. v rámci chráněné dílny více než 90% zaměstnanců se zdravotním postižením. Tito zaměstnanci tak mohou najít uplatnění na pracovním trhu a navíc se svou prací spolupodílí na ekologické likvidaci odpadu, tak aby nemusel být uložen na skládkách.

V rámci statutu chráněné dílny nabízíme navíc možnost využití daňové úlevy a uplatnění náhradního plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v platném znění, a to na placenou likvidaci odpadu, služby s tím související a ostatní služby poskytované naší společností. Více o náhradním plnění ZDE

U společnosti ELEKTROŠROT a.s. si můžete náhradní plnění zajistit a výrazně tak ušetřit,pokud totiž žádné osoby se ZPS nezaměstnáváte, musíte odvádět vysoké částky do státní pokladny.